Meist

Homecraft OÜ – see on kaasaegne kiirelt arenev kauplemisettevõte. Tegeleme stabiilsete konkurentsivõimeliste ja kõrgkvaliteetsete kaupade tarnega jae- ja hulgimüügiga tegelevatele organisatsioonidele, ehitusettevõtetele. Kogu tootevalik on garanteeritult keskkonnaohutu. Me väärtustame oma kliente ning oleme huvitatud ettevõtte õitsengust ja edasisest arengust. Kuulame hea meelega ära Teie ettepanekud ja soovid, mis puudutavad meie koostöö optimeerimist ning kumbagi poole jaoks perspektiivsete kaubavaliku suurendamist puudutavate suundade arendamist. Tellides meilt metall- või siseukse saate lisaks põhjalikule konsultatsioonile ja kõrgkvaliteetsele kaubale ka kõige soodsama pakkumise.

Meie kliendid – need on meie kaaslased, kes on sarnaselt meile keskendunud edule. See pole meie jaoks lihtsalt kõlisev jutt, kuna me asetame alati võrdusmärgi „kliendi” ja „partneri” vahele: müügis on mõlemad pooled olulised, võrdsed ja lugupeetavad. See on pikaajaliste turusuhete pandiks.

Pakume püsivat koostööd uutele edasimüüjatele! Meie praktiline kogemus toetab uusi partneid nende ukseäri arenguteel. Meie ettevõtte spetsialistid aitavad Teid alati hea meelega, et leida suurest valikust sobiv toode (alustades metallist välisustest, lõpetades siseustega), lähtudes just Teie ettevõtte arengu eripärast.