48U Alaska ÖKO-SPOON

48U Alaska

48U Alaska

Mudel:48U
Saadavus:Pre-Order
  • 188.00€

  • Hind sisaldab makse 20%
  • Uksekomplekti kuulub: ukseleht, ukseleng, 2 uksehinge, lukk

Võimalikud valikud

SEERIA U

Tubadevaheliste siseuste tahvlid seeriast U on disainitud kaasaegselt, kuid omavad klassikalist ilmet. Siseruumidesse sobiv sametine materjal on puudutades mõnusalt pehme. Siledad ja ühevärvilised dekoorpinnad harmoneeruvad interjööriga. Meie mudelid on näidanud end heast küljest ja  on klientidele meelepärased nii soodsa hinna kui ka kõrge kvaliteedi poolest.

SEERIA U eelised

·         Saksamaal toodetud kattematerjal UNILACK tagab uksetahvli pikaajalise vastupidavuse kemikaalide  keemilisele ja füüsilisele toimele.

·         Ökoloogiliselt ohutu kattematerjal on valmistatud Saksamaal ja kvaliteedi osas ei ole võimalik samaväärset leida.

·         Koostesüsteemi iga element on vajadusel vahetatav. See on mugav: tarvitseb vaid välja vahetada vigastatud või rikutud detail, sest ära langeb vajadus terve uksetahvli väljavahetamiseks.

·         Teleskoopiline   reguleerimine - korpuse kinnituses  naelu ei kasutata.

·         Uksetahvli  komplekteerimise ja furnituuri valimise vabadus. Saate valida ise teile sobiva furnituuri. 

Detailsemalt kattematerjalist

 U seeria siseruumide vaheuksed on kaetud UV lakiga. See on kaasaegne mitmekihiline materjal, mis ületab oma näitajate poolest emailvärvel põhinevaid analooge. UV lakk pikendab ukse ekspluatatsiooni iga, selle vastupidavust päikesevalgusele ning võimaldab uste kasutamist väga erineva otstarbega ruumides.
Uksed
Materjal Ecospoon
Kate Ecospoon+UNILAK
Raam Mänd massiivi
Värve Alaska
Uksetüüp klaasiga
Mõõdud 600х2000х36 700х2000х36 800х2000х36 900х2000х36

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Sildid: 48U, Alaska, ÖKO-SPOON